Čištění ptačího trusu

Praha a Středočeský kraj

Profesionální čištění ptačího trusu z vybavení domů, fasád i v interiéru. Působíme zejména v Hlavním městě Praha a také celém Středočeském kraji. Ptačí trus obsahuje mnohé patogeny a parazity, které jsou zdraví nebezpečné. Ochraňte sebe, Vaše blízké či zaměstnance a objednejte úklid ptačího trusu od prověřených odborníků s dlouholetou praxí.

Čištění holubího trusu

Zejména holubi způsobují na majetku ve městech značné škody, vícenáklady a samozřejmě též značná zdravotní rizika. Poskytujeme komplexní služby od čištění holubího trusu z balkonů a parapetů, přes výškové práce (očištění reklamních poutačů), až po šetrné čištění fasád od holubího trusu. Řešíme též jiné ptactvo - špačci, jiřičky, straky nebo vlaštovky.

773 942 185 Čištění ptačího trusu

K dozasežení perfektně vyčištěných ploch, místností a jiných částí domů využíváme moderní techniku a postupy, které nejenom celý proces úklidu ptačího trusu dokáží urychlit, ale také snížují náklady na zásah jako takový - což se pozitivně také projevuje na finální ceně za čištění trusu a dezinfekci.

Zejména se jedná o plošné čističe povrchů prostřednictvím fogování či mechanickou cestou (otěrem). Naši školení zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými obleky a nástroji, které celý průběh značně urychlí. Naší prioritou je vždy spokojenost zákazníka a stroprocentně odvedená práce, kdy jsou zasažené prostory maximálně bezpečné pro obývání.


Holubí trus na balkónech

Balkony a terasy jsou velice častým nešvarem přítomnosti ptactva a představují největší potenciální riziko. Při absenci řádné ochrany v podobě ochranných sítí se často holubí trus na těchto místech značně kumuluje a tím se samozřejmě zvyšuje i riziko infekcí, alergických reakcí a zamoření bytu parazity, kterých kupříkladu holubi mají celou řadu.

Ptačí / holubí trus na balkoně

Holubí trus je na balkónech a lodžiích nebezpečný i v zaschlém stavu. Vlivem povětrnostních podmínek se i nadále z něho uvolňují nebezpečné částice do ovzduší, které představují rizika zejména pro jedince s oslabenou imunitou. To jsou zpravidla senioři, těhotné ženy, děti a domácí mazlíčci.

Profesionální odstranění holubího trusu

Disponujeme profesionálním vybavením na čištění povrchů včetně následné dezinfekce prostor a ploch zasažených holubím trusem. Vlastníme celou řadu certifikátů jak pro Českou Republiku, tak certifikátů na Evropské úrovni (vhodné zejména pro obchodní domy, hotely a mezinárodní společnosti při předání protokolu o zásahu).

Likvidace holubího trusu v Praze

Likvidaci holubího trusu provádíme zpravidla v našem sídelním městě Praha, kde také máme nejvíce stálých klientů (světelná reklama, čištění soch a okrasných doplňků parků či náměstí). Je Vás byt či firma na Proseku, Strašnicích nebo jsou Vaším domovem Bohnice? Žádný problem! Poskytujeme likvidace holubího trusu nejenom tam, ale ve všech částech Prahy!

Čištění trusu z objektů Odstranění holubího trusu Likvidace trusu - Praha


Úklid ptačího trusu v celém středočeském kraji

Spolupracujeme s řadou lokálních prověřených deratizérů a jsme tak schopni zajistit maximální úroveň čištění holubího a jiného ptačího trusu v celém středočeském kraji. Po každém úklidu trusu je samozřejmě aplikovaná také účinná dezinfekce, která splňuje všechny náležité normy a nařízení. Ať už je Vaším domovem Mladá Boleslav, Kladno nebo například Benešov, vždy jsou zde naši deratizéři pro Vás.