Deratizace Roztoky u Prahy

Hubení hlodavců a ochrana proti holubům

Profesionální a levné deratizace pro město Roztoky u Prahy a široké okolí. Ať Vás trápí potkani, myši, krysy nebo třeba všudypřítomní holubi, vždy si víme rady! V Roztokách u Prahy máme již mnohé zkušenosti, řadu spokojených zákazníků i firem. Naše deratizační činnosti jsme též schopni zajistit i ve velkém rozsahu pro státní a veřejnou správu. Dbáme na spokojenost zákazníka a precizně odvedenou práci za příznivé ceny.

Spolehlivé deratizace v Roztokách u Prahy

Používáme řadu moderních vybavení - od termokamer, přes specializované sklopné pasti, až po luminiscenční trasování hlodavců. Jsme si vědomi, že i v Roztokách u Prahy se nachází domy s atypickými sklepními prostory, staré kanalizace a jiné problematické lokality - na vše jsme připraveni! Veškeré činnosti jsou dle legislativních norem a po dokončení deratizace vše evidujeme na protokol o zásahu.

773 942 185 Hubení potkanů

Hubení škůdců a hlodavců realizujme jak v bytech, restauracích, firemních prostorách, tak i pro veřejnou správu (kanalizace, parky, úřady). Disponujeme certifikáty sdružení DDD, Krajské hygienické stanice a evropského sdružení CEPA.

Rychlé a diskrétní deratizace

Ačkoliv ve většině případů sami zákazníci za přítomnost hladovců či jiných škůdců v prostorách nemohou, dodržujme diskrétnost a profesionální přístup. Jsme velice flexibilní nejenom v rámci konkrétních případů, ale také časově. Deratizační zásahy lze po domluvě provádět i v nočních hodinách či o víkendech - pro zachování nerušeného chodu firmy.

České i Evropské certifikáty

Jsme certifikovaní pro likvidace škodlivých druhů zvířat, nakladání s toxickými látkami a to i v rámci hospodářských objektů a provozoven, kde dochází k manipulaci s potravinami. Jsme též členem sdružení DDD - Deratizace, Dezinfekce, Dezinsekce. Evropský certifikát CEPA uvítají dozajista restaurace, hotely, případně též zahraniční agentury.

Mechanická a chemická deratizace

Deratizace mechanickými pastmi

V závislosti na podmínkách, druhu škůdce a jejich počtu používáme řadu opatření, technických vybavení a různé druhy pastí. V rámci mechanické deratizace se jedná především o sklopné pasti, lepové pasti a pasti živolovné. Ty jsou vhodné zejména v prostorách, kde není zamoření tak velké a tento způsob sebou nese řadu výhod. Při použití chemické deratizace (zejména antikolagulanty) není možné předem definovat kde zvířu uhyne a může se tak rozkládat na nevhodných místech.

  • Mechanická deratizace pomocí pastí
  • Sklopné, lepové a živolovné pasti
  • Chemická deratizace antikolagulanty
  • Používání látek s ohledem na živ. prostředí

Klasické jedy naši deratizátoři takřka nepoužívají. U takových preparátů existuje riziko, že ještě před uhynutím zvířete bude uloveno například dravcem nebo například kočkou a následně by jed mohl být smrtelný i pro ně.


Kvalitní a levné deratizace

Máme desítky spokojených zákazníků a firem. V rámci HACCP též realizujme i preventivní zásahy (kontrolní výjezdy) včetně vystavení následných protokolů, které jsou nutné v rámci české legislativy. Dokumentaci již provedených zásahů naleznete v sekci reference, případně další informace hubení škůdců a našich postupech pak v sekci články.