Hubení myší

Praha a Středočeský kraj

Zahlídli jste u sebe doma, v práci nebo na zahradě myš? Dost pravděpodobně jich bude více než jedna a je nutné zahájit důsledné hubení myší. Pokud nechcete mít v oněch prostorách nepříjemný zápach, rozkousané vybavení a potraviny, dozajista využijte naší deratizace myší - Praha a celý Středočeský kraj! Včasný zásah ušetří nejenom mnohé starosti, ale zpravidla také peníze.

Spolehlivá likvidace myší

Deratizátor z Deratizace-Rychle-Praha vždy rychle a bezpečně pozná, zda jsou to právě myši či jiní hlodavci, kteří trápí Váš byt, firmu či jinou nemovitost. Naši odborníci za léta praxe v oboru likvidace myší dobře ví jak na myši v bytě, domě, sklepě i nebytových budovách. Správné postupy jak chytit myš, kam položit pasti a jaká je správná návnada jsou naším denním chlebem.

773 942 185 Hubení myší

Hubení myší realizujme jak v bytech, restauracích, firemních prostorách, tak i pro veřejnou správu (kanalizace, parky, úřady). Disponujeme certifikáty sdružení DDD, Krajské hygienické stanice a evropského sdružení CEPA.

Jaká myši představují rizika?

Myši jsou na první pohled vcelku roztomilí hlodavci, které i něktěří z Vás chovají jako domácího mazlíčka. Ovšem jejich nekontrolovaný výskyt v ideálním prostředí, kde mají alespoň částečnou potravu a klidné místo k hnízdění může vést k velké řadě až nebezpečených komplikací. Nejenom, že požíráním potravin a při obrušování zubů způsobují četné škody na majetku, přenášejí myši velmi nebezpečné choroby - například tularémie, salmonelóza nebo také leptospiróza.

Odborná deratizace myší v bytě i firmě

Včasná deratizace myší v bytě či firmě šetří nejenom starosti, ale také náklady spojené jak s hubením, tak s následným čištěním a dezinfekcí prostor. Již při prvních známkách přítomnosti myší (trus, okousané potravy, vybavení či nábytek) není radno otálet z přivoláním deratizérů. Tito hlodavci se rychle množí a tak způsobují čím dál více škod na Vašem obydlí.

Myš domácí

Myš domácí

Myš domácí (Mus musculus) je hlodavec rozšířený takřka po celé planetě. Délka těla bývá do 10 cm. Žije v koloniiích, které jsou v blízskosti lidských obydlí, čítající většinou desítky jedinců. Myš je považována za škůdce jelikož svým chováním ničí vybavení domů, uskladněné suroviny a rozšiřuje mnoho chorob.

  • Rychle se množí a zvyká na nové hrozby
  • Znehodnocuje zboží a suroviny výměšky
  • Je nositel mnoha nebezpečných chorob
  • Při přemnožení obtížná likvidace

Potkani jsou známí nejenom svojí houževnatostí, ale schopností se rychle přizpůsobit. Slabší jedinci v kolonii jsou donuceni odepřením jídla do pozice takzvaných "ochutnavačů". Díky tomu bývají klasické jedy (při větším počtu jedinců) neúčinné.