Deratizace myší v Praze

Firma Deratizace Rychle prováděla v nedávné době v pražském bytě hubení myší. Praha i jiná velká města jsou stále myší plna - ač by se mohlo zdát, že jsou myši spíše venkovským problémem. Již na první pohled je patrné, že aktivita myší byla v prostorách opravdu velká. Všudypřítomný myší trus a moč, rozkousané krabice, letáky a samozřejmě požrané jídlo, které nebylo řádně zabezpečeno v plechovkách nebo sklenicích.


Deratizace myší v Praze Deratizace myší Hubení myší

Po samotném procesu deratizace myší je nutné provést vyklizení zničených zásob, vybavení a odpadu. Následně vyčištění prostor od trusu a moči včetně dezinfekce. Důsledné vyčištění objektu je nutné - myši přenášejí mnoho chorob jako je leptospiróza (horečnaté onemocnění s příznaky chřipky, též zvaná Krysí žloutenka).


Myší trus Stopy po myších Nutná likvidace myší

Trápí i Vás v bytě či firmě myši a přejete si spolehlivou deratizaci včetně vyčištění prostor a preventivních zásahů proti novému výskytu hlodavců? Zavolejte nám na číslo 773 942 185 nebo vyplňte náš bezplatný poptávkový formulář! Nezávaznou kalkulaci cen poskytujeme zdarma!